top of page

Daiva

Šį rytą gavau nuostabią viltį ir tikėjimą viskuo, ką aš darau - gavau Jūsų Vilties fėjos pakabutį. Ačiu Jums už šį mažą stebuklą, kuris man atnešė tiek džiaugsmo!

Eimantas

Savo mylimajai padovanojau jūsų kūrinį, tą nuostabiai gražų. Ji labai stipriai apsidžiaugė, buvo labai stipriai nustebusi. Ir tokia stipriai laiminga. Ir tai mane labai nudžiugino. Nes manau, mums kiekvienam yra svarbiausia, kad mylimas žmogus būtų laimingas.

Vaida

Sunku atrasti žodžius. Taip nuostabiai kvepia levandos. Šypsausi - negaliu nesišypsoti. Taip jautru, taip gera širdy atidarius Jūsų Dovaną.  Ir Jūsų šilti žodžiai, ir medalionas, kuris jau ant mano kaklo... Ačiū! Ačiū už stebuklingą jausmą, už emocijas, taip gera žinoti apie tokius Žmones kaip Jūs! Šilčiausi ir nuoširdžiausi linkėjimai Jums ir Jūsų šeimai - kad šios šventės ir atkeliaujantys metai būtų kupini gėrio ir nepaprastų akimirkų!

Lina

Labai patiko draugei, iškart pasipuošė medalionu. Patiko ir medaliono "dvasia", kontekstas, istorija, kaip jis sukurtas bei kad dalelė pinigėlių skirta kilniam tikslui.

Staigmena puikiai pavyko dėka jūsų lankstumo.

 

Erika

Iš tiesų vestuvinė staigmena labai pavyko ir buvo labai į temą - draugė buvo nustebinta ir sakė niekada nenusiims, nes labai gražus ir labai konceptualus papuošalas. Su mintim ir prasme.

Rūta

Intuicija atvedė tiesiai ir emocijas paveikė labai stipriai, užkabino ir išvertė į paviršių prieš beveik 26 metus buvusius įvykius. Grįžusi ilgai negalėjau skaityti lapelio,kurį gavau iš pačios, nes akyse tvenkėsi ašaros. Labai graži idėja ir nuostabus, išieškotas, išnešiotas meno kūrinys, pakrautas didžiule energija.

bottom of page